do góry


O firmie


  • Columbex

Szanowni Państwo!

Firma Columbex pragnie zaprezentować nową stronę wraz ze sklepem internetowym, aby jeszcze lepiej mogliby Państwo zapoznać się z naszymi produktami.
W ofercie posiadamy kilkaset wzorów, które są bardzo często zmieniane lub modyfikowane.  Stare wzory są zastępowane nowymi, istnieje duża rotacja jeśli chodzi o nasz asortyment.

Dzięki tak bogatemu zestawieniu oferowanych towarów jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Od lat obsługujemy różnorakie imprezy sportowe, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnokrajowym. Park maszynowy jaki posiadamy, wykwalifikowany personel oraz rzetelność i dbałość w dostosowywaniu się do Państwa potrzeb, pozwala w pełni zaspokoić potrzeby każdego klienta. Nasi pracownicy służą fachową pomocą, profesjonalną poradą i w elastyczny sposób potrafią rozwiązywać pojawiające się problemy.

Maszyny grawerskie oraz technika sublimacji (wypalanie), umożliwia zindywidualizowanie
każdego pucharu, trofea, medalu, dyplomu itp.

Oferowane produkty nie służą jedynie nagradzaniu sportowców, wiele z nich nadaje się jako nagrody okolicznościowe, upominki, prezenty, czy wyróżnienia.

Firma Columbex istnieje od 1989 roku, tak więc możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w branży pucharowej. Od momentu powstania firmy grono naszych klientów powiększa się z każdym rokiem. Współpracujemy z wieloma organizacjami oraz związkami sportowym, szkołami, przedszkolami a także z organizacjami samorządowymi. W tym miejscu należy, również wspomnieć o wielu klientach indywidualnych odwiedzających nasz salon.

Ilość powracających i stale z nami współpracujących kontrahentów stanowi istotny dowód
na fachowość i profesjonalizm firmy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i sklepu internetowego.

 

 


Galeria zdjęć:


    Kontakt

    odwiedź nasz salon, zadzwoń lub napisz